Nie dodano wpisu do statystyk. You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'system, ip, ip_2, link, zmienne, id) VALUES ('2023-09-21 ' at line 1INSERT INTO statystyki (data, skad, system, ip, ip_2, link, zmienne, id) VALUES ('2023-09-21 20:33:46', 'Bezpośrednio', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '44.192.254.173', '', '/index.php', 'dzial=artykul&id=107', ''); Parafia pw. Matki Boskiej Różańcowej w Miastkowie

25 kwietnia 2021 r. - Niedziela Dobrego Pasterza

[25 kwietnia 2021]

Czwarta Niedziela Wielkanocna nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza. W dniu rozpoczynamy także: "Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne". Stawiamy sobie pytania: Za kim idziemy? Kogo słuchamy?

Najważniejsza wiadomość naszego życia przekazana przez Dobrego Pasterza jest następująca: przy moim nazwisku i imieniu postawił Bóg dwa słowa: chciany i kochany, chciana i kochana. Te dwa słowa to nasz najcenniejszy majątek. Ceńmy sobie te słowa i róbmy wszystko, aby On, Jezus Chrystus, był też zawsze chciany i kochany przez każdego z nas. Codziennym dobrym, uważnym życiem człowieka wierzącego potwierdzajmy tę prawdę, że Bóg w naszym życiu jest chciany i kochany.

W tym dniu módlmy się za wszystkich kapłanów, którzy stanęli na naszej drodze życia, a także prośmy o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.