Odpust parafialny

[15 października 2015]
W niedzielę 11 października obchodziliśmy w naszej parafii odpust ku czci Matki Boskiej Różańcowej. Homilię wygłosił oraz sumę odpustową odprawił ks. dr Sławomir Bartnicki - prefekt oraz profesor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom za wstawiennictwem Matki Bożej życzymy wielu łask u Boga.

Przegląd Piosenki Religijnej

[15 października 2015]
10 października młodzież z naszej parafii uczestniczyła w XXII Diecezjalnym Przeglądzie piosenki religijnej w Grajewie. Wykonała utwór "Wszyscy ludzie klaszczą w dłonie".
Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej. Po występach udaliśmy się na posiłek oraz watę cukrową. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym.

Uroczystości w święto Stanisława Kostki

[29 września 2015]
W święto Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży, tradycyjnie odbyły się uroczystości w naszej parafii. Msza Święta wraz z kazaniem okolicznościowym, a następnie ognisko były głównymi punktami dnia. Wspólna modlitwa oraz zabawa niech nas prowadzą dobrymi ścieżkami, które przetarł dla nas Św. Stanisław.

Pielgrzymka autokarowa

[17 września 2015]
Parafialny zespół Caritas zorganizował pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. W dniach 11 i 12 września zwiedziliśmy Niepokalanów, Częstochowę oraz Gidle. Niech Matka Boża której się zawierzyliśmy zawsze otacza nas swoją opieką.

Dożynki 2015

[17 września 2015]
W niedzielę 6 września 2015r na placu Gminnego Ośrodka Kultury w Miastkowie odbyły się dożynki zorganizowane przez Wójta Gminy Miastkowo i Parafię  pw. Matki Boskiej Różańcowej w Miastkowie. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 12.00 Mszą Św. Polową, której przewodniczył Ks. Dariusz Tybura –Wikariusz Parafii Miastkowo, homilię wygłosił Ks. Proboszcz Kan. Czesław Dygan.  Pan Kazimierz Górski- Wójt Gminy Miastkowo powitał zaproszonych gości, mieszkańców gminy, a przede wszystkich rolników, licznie przybyłych na Mszę Św. dziękczynną.

Pielgrzymka do Częstochowy 2015

[17 września 2015]
Tak jak w ubiegłym roku powiększona grupa z naszej parafii udała się na szlak Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę. Dwa tygodnie uczestniczyliśmy w rekolekcjach w drodze. Poprzez modlitwę, śpiew, zabawę  oraz wspólne wędrowanie dotarliśmy wszyscy szczęśliwie do Naszej Matki.

Kolonie parafialne

[22 lipca 2015]
Wakacje to dobry moment aby odpocząć po całym roku nauki w szkole. Udaliśmy się więc do ośrodka wypoczynkowego. Wspoólnie z parafią św. Brunona z Łomży odpoczywialiśmy aktywnie, modliliśmy się, poznawaliśmy przyrodę oraz nowych przyjaciół. Za wszystko dziękujemy.

Jubileusz 50 - lecia kapłaństwa

[22 lipca 2015]
5 lipca 2015 roku uroczystości jubileuszowe obchodził ks. Tadeusz Żebrowski SDB. Było to wyjątkowe wydarzenie w naszej parafii, które poruszyło wielu parafian. Dziękujemy dobremu Bogu za dar kapłaństwa. Ks. Tadeuszowi życzymy wielu łask Bożych i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia.

Bierzmowanie 2015

[12 czerwca 2015]
W tym roku sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzielił J. E. Ks. Bp Tadeusz Bronakowski. Jest to sakrament mężnego wyznawania wiary i życia jej zasadni. Młodzieży życzymy wytrwania oraz wszelkich potrzebnych łask.

Boże Ciało 2015

[10 czerwca 2015]
Wyszliśmy na nasze ulice i drogi, aby oddać cześć Jezusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie.

Komunia Święta rocznicowa

[10 czerwca 2015]
31 maja w naszej parafii miała miejsce Komunia Rocznicowa.  Był to moment, w którym dzieci upamiętniły dzień swojej pierwszej Komunii Świętej.
Drogie Dzieci, życzymy Wam, abyście w swoim życiu potrafiły dochować wierności Panu Bogu i świadczyły życiem o Nim, przystępując jak najczęściej do sakramentu Komunii Świętej.

Piesza Pielgrzymka do Dąbrówki

[10 maja 2015]
Na początku maja, wybraliśmy się na Pieszą Pielgrzymkę młodzieży do Dąbrówki. Łaska od Boga pozwoliła nam dotrzeć na miejsce sucho i szczęśliwie. Dziękujemy za troskę i pomoc proboszcza ks. Czesława Dygana, który pokrył koszty tej cudownej przygody z Bogiem. Zainteresowanie tym duchowym przeżyciem było tak ogromne, że na wyjazd zgłosiło się aż 90 osób. Mamy nadzieję, że za rok również wybierzemy się na pątniczy szlak, a w tym roku zapraszamy jeszcze na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy.

Apel dla Jana Pawła II

[10 maja 2015]

W niedzielę 26 kwietnia 2015 r. obchodziliśmy pierwszą rocznicę kanonizacji Jana Pawła II. Młodzież z naszej parafii wraz z ks. Dariuszem przygotowała montaż słowno-muzyczny o naszym Wielkim Świętym. Był to dobry czas na przypomnienie sobie kim był Jan Paweł II  i  jak wiele zrobił dla nas, dla ojczyzny, kościoła i całego świata.

Niedziela Miłosierdzia Bożego 2015

[20 kwietnia 2015]
"Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia " W niedziele 12 kwietnia przeżywaliśmy Święto Bożego Miłosierdzia. Ks. Mariusz Chrostowski, pochodzący z naszej parafii przywiózł relikwie św. Siostry Faustyny. Homilię wygłosił Ks. Dariusz Tybura.

Triduum Paschalne 2015

[20 kwietnia 2015]
Wielki Czwartek to dzień, który rozpoczyna Triduum Paschalne. To szczególny czas upamiętniający najważniejsze wydarzenia w historii Kościoła - ustanowienie Eucharystii, mękę i śmierć Chrystusa oraz Jego zmartwychwstanie.
« poprzednia 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 następna »